O mně

 

                                                         Vítám Vás........    

Vizážistice se věnuji již 26 let. Nikdy dříve jsem v této oblasti neměla v zkušenosti. Bydlím v Olomouci, mám tři děti. Vystudovala jsem Střední průmyslovou školu elektrotechnickou.

Nikdy neříkej nikdy, život je plný náhod a překvapení, ale nepřicházejí jen tak, vždy to má nějaký smysl. Dovolím si říct źe má práce je plná krásy,  proměn a spokojených klientek. Každá žena je něčím výjimečná, jen to o sobě někdy neví.

Poznalala jsem vizážistku paní Zdenou Aris, která působila v USA. Tehdy se vrátila do Prahy a já se u ní začala školit. Paní Zdena byla jedna z prvních vizážistek u nás co začala realizovat proměny vizáže .

Líčila jsem pod vedením Zdeny Aris v tv Prima, v pořadu Dámská jízda (proměny soutěžících). Na módních přehlídkach jsme realizovaly proměny dokonce v přímém přenosu, což mělo velký úspěch.

 Mám 26letou praxi v oboru. Byla jsem po 3roky hlavní vyzážistkou TipSport Miss aerobic . Podílela  jsem se na líčení Miss ČR a líčení módních přehlídek s předními českými návrháři atd.... ( vše viz.reference). Od roku 1999 do června 2015 jsem působila jako Sales Directors v  kosmetické firmě Mary Kay. Mou cestou se ovšem stala vizážistika.  V roce 2012 jsem se rozhodla předat své zkušennosti v oboru  a  začala předávat vše co jsem se naučila, svým absolventům  na  rekvalifikačních kurzech v oboru kosmetických služeb,  vizážistiky a barvového poradenství . Kurzy jsou akreditované Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Pokud jsem Vás zaujala a rozhodnete se pro mé služby, bude mi velkou ctí a potešením.

Těším se na spolupráci

Lenka Křesinová

 

 

 

                                                                                                                

Nebyly nalezeny žádné záznamy.

Fotogalerie

Nebyly nalezeny žádné záznamy.

Kontakt

Lenka Křesinová Woman-studio - Wolkerova 25, Olomouc

Slovanský dům,Hlavní třída 3,Šumperk 78701

Facebook - Woman-studio Lenka Křesinová


+420608709584 Woman-studio Lenka Křesinová